Nasza Kadra

Katarzyna Rogińska

Dyrektor

Właściciel przedszkola, absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej, prywatnie mama trójki dzieci. Doświadczenia przedszkolne najmłodszego Syna stały się podstawą idei stworzenia przedszkola przyjaznego dzieciom i rodzicom, w którym najważniejsze jest dobro i uśmiech dziecka oraz jego wszechstronny rozwój, ale również szeroko rozumiane podstawy dobrego wychowania i kultury osobistej.

Emilia Wrońska

Dyrektor ds. nadzoru pedagogicznego.

Olga Łaszewska

urlop rodzicielski.

Absolwentka Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim w specjalności Pedagogika Społeczna oraz studiów podyplomowych w zakresie Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, w tym z dziećmi autystycznymi. Stawia na ciągły rozwój zawodowy, ukończyła wiele kursów, między innymi kurs terapii behawioralnej dla osób z autyzmem, kurs nt. Metody Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherbone. Jako Nauczyciel wychowania przedszkolnego szczególną uwagę przywiązuje do holistycznego rozwoju dzieci, na bierząco śledzi oraz wykorzystuje innowacyjne metody w edukacji przedszkolnej. Największą radość i satysfakcję daje Jej praca z dziećmi i możliwość uczestniczenia w kreowaniu Ich na dobrych ludzi.

Roksana Stąsiek

nauczyciel i wychowawca grupy 4 latków.

Absolwentka Filologii Polskiej oraz studiów podyplomowych kwalifikacyjnych w Zakresie Edukacji Małego Dziecka – Nauczyciel Przedszkola i Edukacji Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada 10 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Patrycja Ferra

nauczyciel i wychowawca grupy 4 latków oraz nauczyciel j. angielskiego.

Absolwentka Pedagogiki Wczesnej Edukacji i nauczania Języka Angielskiego na Uniwersytecie Gdańskim.
Praca z dziećmi była Jej marzeniem od najmłodszych lat. Zanim trafiła do Promyczka, miała okazję pracować jako nauczyciel j. Angielskiego, niania, nauczyciel w przedszkolu anglojęzycznym, prowadziła także przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Pasjonuje się szeroko pojętym aspektem dziecka zdolnego oraz kulturą Jamajską. Uwielbia naturę, teatr i koncerty muzyczne. W dzieciach najbardziej kocha ich spontaniczność i radość z drobiazgów.

Justyna Chrobak

nauczyciel i wychowawca grupy 5 latków.

Absolwentka Ateneum – Szkoły Wyższej w Gdańsku kierunku Pedagogika w spesjalnościach Wczesna edukacjia z logopedią oraz Pedagogika zintegrowanej wczesnej edukacji (studia magisterskie). Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym jako nauczyciel.

Anna Słowik

nauczyciel i wychowawca grupy 3 latków, prowadząca Klub dziecięcy PROMYCZEK.

Kinga Szlagowska

pomoc nauczyciela

Ukończyła Pedagogikę Opiekuńczo – Wychowawczą na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

Magdalena Cieszek

nauczyciel rytmiki.

Anna Radzis

dyplomowany logopeda

absolwentka Podyplomowego Studium Logopedycznego w Zakładzie Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła studia pedagogiczne w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. Od roku 2008 prowadzi własną działalność – “APEX – Domowy Gabinet Logopedyczny”. Praca z dziećmi jak mówi daje jej dużo radości i satysfakcji.