Nasza Kadra

Katarzyna Rogińska

Dyrektor

Właściciel przedszkola, absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej, prywatnie mama trójki dzieci. Doświadczenia przedszkolne najmłodszego Syna stały się podstawą idei stworzenia przedszkola przyjaznego dzieciom i rodzicom, w którym najważniejsze jest dobro i uśmiech dziecka oraz jego wszechstronny rozwój, ale również szeroko rozumiane podstawy dobrego wychowania i kultury osobistej.

Emilia Wrońska

Dyrektor ds. nadzoru pedagogicznego,

Nauczyciel dyplomowany, magister Pedagogiki w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym.

Olga Łaszewska

nauczyciel i wychowawca grupy 4-5 latków.

Absolwentka Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim w specjalności Pedagogika Społeczna oraz studiów podyplomowych w zakresie Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, w tym z dziećmi autystycznymi. Stawia na ciągły rozwój zawodowy, ukończyła wiele kursów, między innymi kurs terapii behawioralnej dla osób z autyzmem, kurs nt. Metody Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherbone. Jako Nauczyciel wychowania przedszkolnego szczególną uwagę przywiązuje do holistycznego rozwoju dzieci, na bierząco śledzi oraz wykorzystuje innowacyjne metody w edukacji przedszkolnej. Największą radość i satysfakcję daje Jej praca z dziećmi i możliwość uczestniczenia w kreowaniu Ich na dobrych ludzi.

Patrycja Piesik

nauczyciel i wychowawca grupy 4 i 5 latków oraz nauczyciel j. angielskiego.

Absolwentka Pedagogiki Wczesnej Edukacji i nauczania Języka Angielskiego na Uniwersytecie Gdańskim oraz edukacji mobilnej w kulturze cyfrowej (studia magisterskie).
Praca z dziećmi była Jej marzeniem od najmłodszych lat. Zanim trafiła do Promyczka, miała okazję pracować jako nauczyciel j. Angielskiego, niania, nauczyciel w przedszkolu anglojęzycznym, prowadziła także przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Pasjonuje się szeroko pojętym aspektem dziecka zdolnego oraz kulturą Jamajską. Uwielbia naturę, teatr i koncerty muzyczne. W dzieciach najbardziej kocha ich spontaniczność i radość z drobiazgów.

Klaudia Kentner

nauczyciel i wychowawca grupy 3 latków.

Absolwentka Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni kierunku Pedagogika w specjalności wychowanie przedszkolne.

Kornelia Kopa

Asystent Nauczyciela.

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego kierunku logopedia z audiologią o profilu praktycznym

Kinga Witkowiak

nauczyciel i wychowawca grupy 3 latków

Absolwentka Kolegium Jagiellońskiego w Toruniu kierunku Pedagogika w specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna (studia magisterskie) oraz Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych kierunku Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza.

Ewa Klimaszewska

osoba prowadząca Klub Dziecięcy

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku kierunku Pedagogiki w specjalności pedagogiki resocjalizacyjnej

Edyta Lange

opiekun w grupie żłobkowej

Ukończyła kurs na Opiekuna w Żłobku lub w Klubie Dziecięcym zorganizowany na podstawie decyzji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej znak DSR-V.844.17.2018.AB

Iga Apollo

nauczyciel rytmiki i j. angielskiego

Absolwentka Akademii Muzycznej w specjalności edukacja muzyczna z językiem angielskim. Jest dyrygentem chóralnym i specjalizuję się w reżyserii teatralnej.

Anna Radzis

dyplomowany logopeda

Absolwentka Podyplomowego Studium Logopedycznego w Zakładzie Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła studia pedagogiczne w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. Od roku 2008 prowadzi własną działalność – “APEX – Domowy Gabinet Logopedyczny”. Praca z dziećmi jak mówi daje jej dużo radości i satysfakcji.